kobieta i rajstopy

Zazwyczaj idąc do sklepu, kobiety mają problem z tym, jak określić rozmiar rajstop, które chcą kupić. Okazuje się, że producenci nie zawsze stosują wszystkim znaną rozmiarówkę od S do XXL. Większość z nich na rajstopach pisze po prostu liczby. I jak tutaj być mądrym i wybrać rajstopy, które idealnie będą leżały na kobiecym ciele? Dziś chcemy rozwiązać ten problem, abyście już nigdy nie miały wątpliwości, jakie rajstopy wzięłyście do ręki.

Co bierze się pod uwagę wyznaczając rozmiar rajstop?

Gdyby zasada wyznaczania rajstop była jedna, zadanie to okazałoby się zbyt proste. Dlatego też producenci mogą wziąć pod uwagę trzy zmienne. Niektórzy  wyznaczają rozmiar przy użyciu wagi i wzrostu, a niektórzy przy użyciu wagi i obwodu bioder. Na szczęście kobiety nie muszą tego brać pod uwagę, ponieważ, jak wspomnieliśmy powyżej, producent zawsze na pudełku z rajstopami oznacza określony rozmiar. I tak:

  • S – to klasyczna dwójka;
  • M – klasyczna trójka;
  • L – klasyczna czwórka;
  • XL – klasyczna piątka.

Jak można się spodziewać, w związku z tym, że wyznaczania rozmiarów może odbywać się na dwa różne sposoby, rozmiar rozmiarowi nie jest równy. Aby zatem wybrać idealny rajstopy, zawsze idź do sklepu po pomiarach, tzn. zmierz obwód bioder, bo mamy nadzieję, że wagę i wzrost znasz. Pamiętaj również, że każdy producent, aby ułatwić kobiecie wybór, na odwrocie pudełka podaje dokładne wymiary i sposób, w jaki wyznaczane były rozmiary. Dzięki temu możesz kupić dobrze dopasowany produkt, który będzie cieszył Cię przez długi czas. Rajstopy w dużym wyborze znajdziesz na https://www.gabriella.pl/